Nariai

 

Per ilgus veiklos metus įgijome didelę profesinę patirtį, perpratome vertimo proceso subtilybes. Gerai suvokiame klientų poreikius ir tikslus, galime patarti ne tik vertimo, bet ir dokumentų įforminimo klausimais. Mūsų specialistų grupę sudaro pačių įvairiausių kalbų vertėjai, redaktoriai, konsultantai, korektoriai, IT specialistai ir partneriai užsienio šalyse. Turime nusistovėjusią darbo sistemą, dirbame darniai, organizuotai, operatyviai, esame imlūs naujovėms.
 

           

 

Vertimų biuras „AIRV“ profesionalias vertimo paslaugas teikia nuo 1996 metų. Per šį laikotarpį išaugome iki filialus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje turinčio tinklo su daugiau nei 10 000 skirtingų juridinių užsakovų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Vertiname klientų pasitikėjimą ir lojalumą, todėl visada stengiamės klientų lūkesčius pateisinti ir pranokti.

 

Daugiau kaip 22 metus sėkmingai dirbantis vertimų biuras, įsikūręs Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Gerbiame kiekvieną klientą, vertėją, darbuotoją, kalbą ir tekstą, todėl atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą. Teikdami paslaugas vadovaujamės vertimų kokybės standartu Nr. EN 15038:2006. Naujausių technologijų naudojimas suteikia galimybę laiku ir kokybiškai įvykdyti įvairių apimčių ir sudėtingumo vertimų projektus. Kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų platus ištikimų klientų rato.
 

         
         

 

DISKUSIJA teikia aukštos kokybės vertimo raštu ir lokalizavimo paslaugas nuo 1993 m. Mūsų patyrusiai komandai joks projektas nėra per sudėtingas. Mes garantuojame profesionalų požiūrį ir asmeninį dėmesį kiekvienam klientui, taikome naujausias vertimų industrijos technologijas, vykdome kokybės kontrolę visuose projekto etapuose, siūlome lankstų bei sklandų bendravimą. 

 

UAB „EUROTRADUS“ teikia vertimo ir lokalizavimo paslaugas užsienio ir Lietuvos klientams. Ypatingą dėmesį skiriame inovacijoms, naudojamės pažangiausiomis vertimo technologijomis, todėl sėkmingai įgyvendiname didelius ir sudėtingus projektus. Klientai pasitiki mumis, nes žino, kad sutartu laiku juos pasieks aukščiausios kokybės vertimas!
 

      

Veržlus, kūrybiškas, didelę patirtį turinčių vertėjų kolektyvas, kurį sudaro daugiau kaip 200 profesionalų. Verčiame į/iš 30 pasaulio kalbų. Darbo sparta, kokybė, profesionalumas – tai svarbiausi mūsų darbo aspektai. Vertimus į lietuvių kalbą redaguoja lietuvių kalbos specialistai.
 

   

     

UAB „Metropolio vertimai“ – Lietuvos bei tarptautinėse rinkose profesionalias lingvistines paslaugas teikianti bendrovė. Įmonė sertifikuota pagal kokybės standartus ISO 9001:2015 ir ISO 17100:2015, joje įdiegtos naujausios vertimo technologijos. Bendrovė turi sukaupusi itin daug vertingos patirties dirbdama su ES projektais, tarptautinėmis organizacijomis, valstybinėmis institucijomis ir privačiomis kompanijomis.

 

  

 

Nariai