Asociacijos nariai

„Adjutor“, „AirV“, „Baltijos vertimai“, „Diskusija“, „Eurotradus“, „Lingvobalt“, „Metropolio vertimai“

Adjutor vertimų biuras

Per ilgus veiklos metus įgijome didelę profesinę patirtį, perpratome vertimo proceso subtilybes. Gerai suvokiame klientų poreikius ir tikslus, galime patarti ne tik vertimo, bet ir dokumentų įforminimo klausimais. Mūsų specialistų grupę sudaro pačių įvairiausių kalbų vertėjai, redaktoriai, konsultantai, korektoriai, IT specialistai ir partneriai užsienio šalyse. Turime nusistovėjusią darbo sistemą, dirbame darniai, organizuotai, operatyviai, esame imlūs naujovėms.

Interneto
svetainė
AirV vertimų biuras

Vertimų biuras „AIRV“ profesionalias vertimo paslaugas teikia nuo 1996 metų. Per šį laikotarpį išaugome iki filialus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone turinčio tinklo su daugiau nei 10 000 skirtingų juridinių užsakovų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Vertiname klientų pasitikėjimą ir lojalumą, todėl visada stengiamės klientų lūkesčius pateisinti ir pranokti.

Interneto
svetainė
Baltijos vertimai

Nuo 1992 metų sėkmingai veikiantis vertimų biuras, įsikūręs Vilniuje ir Klaipėdoje, teikiantis vertimo raštu, žodžiu ir lokalizavimo paslaugas. Gerbiame kiekvieną klientą, vertėją, darbuotoją, kalbą ir tekstą, todėl atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą. Teikdami paslaugas griežtai laikomės 2017 m. įdiegto vertimų kokybės standarto ISO 17100. Bendradarbiavimas su Kauno technologijos universitetu suteikia galimybes naudotis moderniausiais technologiniais sprendimais. Naujausių technologijų naudojimas suteikia galimybę laiku ir kokybiškai įvykdyti įvairių apimčių ir sudėtingumo vertimų projektus. Kviečiame ir Jus prisijungti prie mūsų platus ištikimų klientų rato.

Interneto
svetainė
Diskusija vertimų biuras

DISKUSIJA teikia aukštos kokybės vertimo raštu ir lokalizavimo paslaugas nuo 1993 m. Mūsų patyrusiai komandai joks projektas nėra per sudėtingas. Mes garantuojame profesionalų požiūrį ir asmeninį dėmesį kiekvienam klientui, taikome naujausias vertimų industrijos technologijas, vykdome kokybės kontrolę visuose projekto etapuose, siūlome lankstų bei sklandų bendravimą.

Interneto
svetainė
Eurotradus

UAB „EUROTRADUS“ teikia vertimo ir lokalizavimo paslaugas užsienio ir Lietuvos klientams. Ypatingą dėmesį skiriame inovacijoms, naudojamės pažangiausiomis vertimo technologijomis, todėl sėkmingai įgyvendiname didelius ir sudėtingus projektus. Vertimus raštu atliekame griežtai vadovaudamiesi tarptautinio vertimo paslaugų standarto ISO 17100 reikalavimais. Klientai pasitiki mumis, nes žino, kad sutartu laiku juos pasieks aukščiausios kokybės vertimas!

Interneto
svetainė
Lingvobalt vertimų biuras

Vertimų biuras LINGVOBALT buvo įkurtas 2008 m. Vilniuje. Nuo pat įsteigimo pradžios bendrovė sėkmingai vykdo veiklą teikdama profesionalias vertimo raštu ir žodžiu, redagavimo paslaugas Lietuvos įstaigoms ir įmonėms, ES institucijoms, tarptautinėms kompanijoms, privatiems asmenims. Vertimų biuras LINGVOBALT yra Lietuvos vertimų biurų asociacijos asocijuotasis narys. Bendrovė nuolat bendradarbiauja su Lietuvos universitetais vertėjų rengimo klausimais ir dalyvauja profesinėse konferencijose Lietuvoje ir užsienyje.

Interneto
svetainė
Metropolio vertimai

UAB „Metropolio vertimai“ – Lietuvos bei tarptautinėse rinkose profesionalias lingvistines paslaugas teikianti bendrovė. Įmonė sertifikuota pagal kokybės standartus ISO 9001:2015 ir ISO 17100:2015, joje įdiegtos naujausios vertimo technologijos. Bendrovė turi sukaupusi itin daug vertingos patirties dirbdama su ES projektais, tarptautinėmis organizacijomis, valstybinėmis institucijomis ir privačiomis kompanijomis.

Interneto
svetainė

Narių priėmimo sąlygos

Pretenduoti tapti Asociacijos nariais gali Asociacijos tikslams pritariantys juridiniai asmenys, kurių pagrindinė veiklos sritis – vertimo paslaugos.

Asocijuotųjų narių teisės

Susipažinkite su asocijuotiesiems nariams suteikiamomis teisėmis, pareigomis, informacija apie nario mokestį bei nutraukimo sąlygas.